Sešli se IV.
Lotos / 2003
 1. NA BESEDU IDEM K VÁM
 2. SARME KARE AVAVA
 3. RIDE ON THE CHARIOT
 4. RÁDA SE MILUJE
 5. ULANBÁTAR (Michal Němec, Jablkoň)
 6. HRAJTE, ŽE MI HRAJTE
 7. ŘÍKADLA
 8. UNA MATICA DA RUDA
 9. V ŠIRÉM POLI
 10. ASTA E POTECA MEA
 11. ZLÁ MARLÉNA
 12. HORA CA DIN CAVAL
 13. IRSKÁ LIDOVÁ
 14. KRÁTKÝ POPIS LÉTA
 15. VZPOMÍNKA NA POSVÍCENÍ
 16. AŽ JÁ POJEDU PŘES TEN LES
 17. KRASOBRUSLAŘ
 18. STARÉ KONĚ
 19. MODLITBA Za VODU
 20. ŽIJU
 21. KUKULECZKA KUKA
 22. ZE ZEMĚ JSEM NA ZEM PŘIŠEL
 23. W MUROWANEJ PIWNICI
 24. KDYŽ SE SEJDOU LIDÉ
Kolekci výběrů skladeb ze stejnojmenného televizního seriálu natáčeného v Ostravské televizi v letech 1995-2000 uzavírá 4.díl. I tentokrát se scházeli hosté J.Pavlici  v klubu Parník.
 
Předkládané CD vychází z koncertů uskutečněných v letech 1998 a 2000. Začíná znělkou z roku1998 a nabízí pestrou mozaiku toho, co tehdy návštěvníci v Parníku slyšeli. Poslední píseň, s níž se J.Pavlica s pořadem loučil, je v jistém smyslu i jeho muzikantským poselstvím posluchačům: "Kéž dokážeme naladit a začít hrát. Kéž dokážeme tolerovat hudbu i slovo druhých, kéž dokážeme nacházet lepší stránky života."
 
Natáčení celého cyklu bylo dobou opravdu přátelských setkání, vzájemných inspirací, improvizací a příjemné hudební komunikace. Potkávali se zde muzikanti, kteří mají duši, a to už pak ani tolik nejde o to, jestli se říká, že hrají hudbu etnickou, rockovou, alternativní nebo jazz, ale jednoduše, že se zde sešlo hodně dobré a poctivé muziky. Neobvyklé a hodně zajímavé ovšem byly hudební dílny, v nichž docházelo k improvizované společné souhře a vytvoření jakéhosi "díla okamžiku", k premiérám neobvyklých hudebních spojení, která jsou zachycena pouze na těchto CD. Je trochu škoda, že kvůli závazkům k jiným vydavatelstvím, nemohli být do výběru zařazeni všichni hosté.
 
Výběr a sestava: Jiří Pavlica
Zvuková režie: Lubomír Výrek
Střih, mastering: Český rozhlas Ostrava 
Nahrávky převzaty z České televize Ostrava, natočeno v klubu Parník