Sešli se II.
Lotos / 2001
 1. Svatý Ján
 2. Běloruský tanec
 3. Ej, lásko
 4. Benátský karneval aneb Pes jitrničku sežral
 5. Kozáček
 6. Ženáčské
 7. Fantazie na píseň U panského dvora
 8. Je tma
 9. La Dama de Brno
 10. Francouzká
 11. Variace na píseň vyletěla holubička
 12. Na Moravě
 13. Stala se v Tisovci
 14. Stála Andulka pri Dunaji
 15. Jerushalaim
 16. A pintele
 17. Promotion
 18. Rebbe elimelech
Další pokračování výběrů skladeb ze stejnojmenného ostravského televizního seriálu, ve kterém uváděl J.Pavlica své hosty.
 
Ukázky tohoto CD se natáčely v roce 1996 v ostravském klubu Parník. V díle o kreativitě nebo také „hraní si s hraním“ se vedle Hradišťanu představil špičkový cimbalista Jevgenij Gladkov se svou ženou Ludmilou. Druhá část je věnována improvizaci a vystoupila zde Iva Bittová, francouzský multiinstrumentalista Michael Montanaro a vynikající brněnský improvizační klavírista Arne Linka. V dalším dílu s podtitulem etnické kořeny hráli a zpívali o blízkých i vzdálených ozvěnách domova další hosté Jiřího Pavlici. V tomto případě opět Hradišťan, z Prahy přijel židovský soubor Šarbilach, ze Slovenska Zuzana Homolová. 
 
Nejrozmanitějším tělesem byla skupina černošských muzikantů z Karibiku, Angoly, Ameriky a Německa –  Livin’ Spirits. Také na tomto CD najdeme společné improvizované muzicírování účinkujících, které vypovídá o tom, že je na světě jeden jazyk, se kterým se lze domluvit všude.
 
Výběr a sestava: Jiří Pavlica
Zvuková režie: Lubomír Výrek, Ivo Roubal
Nahrávky převzaty z České televize Ostrava, natočeno v klubu Parník